Kniha návštěv

Datum: 10.08.2013

Vložil: Helena

Titulek: Přání

Přejeme vlkouškům hodně zdravíčka a chuti do života!!! Vypadají úžasně. Beátka je cukroušek :-)

—————

Datum: 11.08.2013

Vložil: CHS Vítám Vás

Titulek: Re: Přání

No Beátka je zlatíčko, papá naprosto předpisově a nedělá žádné problémy narozdíl od některých zlobivých chlapečků :-)

—————

Datum: 22.07.2013

Vložil: Pavel Pajer

Titulek: VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZKÁM

Ahoj,přejeme všechno nejlepší k narozeninám všem bráchům a ségrám naší úžasný Amálie Aveelen z Vašeho vrhu A.

—————

Datum: 14.09.2012

Vložil: Pavlína Rybářová

Titulek: Prosba

rybarovapavlina1976@seznam.cz

—————

Datum: 14.09.2012

Vložil: Pavlína Rybářová

Titulek: Prosba

Dobrý den,obdivuji vaše krásné pejsky a krásná štěňátka,už několik let toužím po nějakém takovém krásném,jako máte vy,chtěla bych se vás zeptat,zda jsou vhodní i k malým dětem,mám doma dvouletého syna,mám zkušenosti jen s chovem NO a pak bych se ráda zeptala na cenu štěňátek a zda by bylo případně možné se nezávazně přijet podívat.Velice vám děkuji a přeji vám spoustu úspěchů v chovu.Hezký večer.

—————

Datum: 11.09.2012

Vložil: Jana

Titulek: *

Máte krásný štěnátka :-) Těším se až si jednou také takové domů přivezeme.Moc si ho přejeme ,jen musíme vyčkat ,přítel řiká že ted ještě ne at ještě rok dva vydržím.Máme 11letou fenečku křížence z útulku a ona nemusí pejsky kor vetší než je ona,dlouho jí trvá než si na pejsky zvykne tak jí to prý nemůžeme udělat přinést domů štěnátko a už vlastně větší než je ona sama :-) Ale máme už vyřešené že se pořídí fenečka a i na tom že ikdyž nebudeme chodit na výstavy chceme koupit štěně s PP.Ale holky Aja a Arista se mi líbí :-) Všem štěnátkům přeju milijící domovy..

—————

Datum: 11.09.2012

Vložil: CHS Vítám Vás

Titulek: Re: *

Dobrý den, moc děkujeme a jsme rádi, že se Vám líbí.
Máte již doma dámu v letech a ty mají rádi klid a takový nový mrňous kazí všechny plány na odpočinek. Někdy ty starouškové omládnou a jsou nakonec rádi za nové spestření, ale věřím, že někdy to může být pro ně i problém, že se najednou všechno netočí kolem nich.
Vím co to je mít pejska z útulku. 1 jsem si přímo vzala z útulku v 15ti letech a dalšího jsme zachránili před útulkem, když ho vyhodili na ulici a nám volali, že je to štěňě vlkodava jestli bychom si pro něho nejeli. vlkodav je to opravdu jen z dálky. Mohu ovše napsat, že ani jeden zachráněný neměl tak vděčnou a oddanou povahu jako vlkodav.
Doufám, že se Vám VAše přání splní a jednou si ho domů přivezete.
My také prvního chtěli jen jako kamaráda a že nikam chodit nebude - no podívejte jak to za 12 let dopadlo :-) Krásně

—————

Datum: 15.09.2012

Vložil: Jana

Titulek: Re: Re: *

Právě na to že jí je 11roků,je čilá ,ráda opartuje míčky.Já přítelovi vysvětluji že by bylo lepší ted dokud je čilá než za 2 roky a bude na tom hůř.Třeba by jí to pár dní trvalo než by přestala si vrčet pod fousama a zvykla by si :-) Děti máme dvě 8let a 5let.Proto jsme dříve neuvažovali o pejskovi,jelikož byli kluci malí.Ale ted si myslím že by se to vše už zvladlo..Můj email je jana.zemancova@seznam.cz koukám že Aju pořád máte ,písněte mi cenu štěnátka a zajímalo by mě jaké krmivo jim dáváte.Na značky má každý jiný názor.Já krmím kocoura Hillsem a fenečku Purinou Pro Plan..Díky za odpověd Jana

—————

Datum: 02.09.2012

Vložil: Helena

Titulek: Návštěva

Dnes jsem byli na návštěvě podívat se na štěňátka.Jsou úžasná, hned jsem si jednu holčičku vybrali. Byli jsme překvapení jak dospělí psi jsou přátelští, vlastně jsem v to doufala. Paní Zámečníková nám podala spoustu informací, byla velice milá. Tímto děkujeme a těšíme se až si Agátku přivezeme domů :-)

—————

Datum: 08.09.2012

Vložil: CHS Vítám Vás

Titulek: Re: Návštěva

Dobrý den, tak to jsem moc ráda, že se Vám u nás líbilo.
My jsme rádi, že bude o Agátku skvěle postaráno. Škoda, že takových majitelů není více.

—————